Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Dijitalleşme ve medya konusundaki hizmetlerimizi bir kaç başlık altında derledik. Aradığınız hizmeti bulamadığınız takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz dijital dünyasında işletmelerin başarılı olabilmeleri için son derece önemli bir unsurdur. Sosyal medya platformları, potansiyel müşterilere ulaşmanın, marka bilinirliğini artırmanın ve müşteri etkileşimini güçlendirmenin etkili yollarından birini sunar.
DAHA FAZLASI...

Drone Çekimleri

Görsel içerik üretimi alanında son derece etkileyici ve yenilikçi bir seçenektir. Drone çekimleri, havadan eşsiz açılardan görüntüler yakalayarak işletmenizi hiç görmediğiniz bir haliyle daha çarpıcı ve etkileyici hale getirme imkanı sunar.

 DAHA FAZLASI...

Ürün Fotoğrafçılığı

İşletmelerin ürünlerini en iyi şekilde sergilemeleri için oldukça kritik bir rol oynar. Kaliteli ürün fotoğrafları, potansiyel müşterilere ürünün özelliklerini ve estetiğini etkili bir şekilde iletebiliriz.

 DAHA FAZLASI...

Reklam Stratejisi ve Yönetimi

İşletmelerin hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için kritik bir rol oynar. Reklam stratejisi, doğru platformlarda doğru mesajı ileterek markanızın bilinirliğini artırabilir, potansiyel müşterileri çekebilir ve dönüşümleri artırabilir.

DAHA FAZLASI...

Tanıtım Filmleri

İşletmelerin ürünleri, hizmetleri veya markaları hakkında etkileyici ve çarpıcı görsel içerikler oluşturarak hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlar. Tanıtım filmleri, izleyicilere markanızı daha iyi anlatma ve bağ kurma fırsatı sunar.

DAHA FAZLASI...

Grafik Tasarım

İşletmelerin görsel kimliklerini oluşturmak, güçlendirmek veya çeşitli görsel içerikler oluşturmak için kullandığı önemli bir araçtır. Grafik tasarım, markanızın karakterini ve değerlerini yansıtarak etkili iletişim kurmanıza yardımcı olur.

DAHA FAZLASI...

Web Sitesi

İşletmelerin çevrimiçi varlıklarını oluşturmak veya güçlendirmek için kritik bir adımdır. Profesyonel bir web sitesi, işletmenizin dijital kimliğini yansıtarak potansiyel müşterilere ulaşmanıza, ürün ve hizmetlerinizi sergilemenize ve etkileşimde bulunmanıza yardımcı olur.

DAHA FAZLASI...

Kurumsal Kimlik

 İşletmelerin kendine özgü ve tanınabilir bir marka kimliği oluşturması için önemlidir. Kurumsal kimlik, logolar, renk paletleri, tipografi ve diğer görsel öğeler aracılığıyla markanızın karakterini ve değerlerini yansıtır.

DAHA FAZLASI...

QR Menü ve QR Sistemleri

İşletmelerin geleneksel menülerin yerine mobil cihazlar aracılığıyla erişilebilen QR kodlarıyla menüleri sunmasını sağlayan yenilikçi bir çözümdür. Bu hizmet, müşterilere daha etkileşimli ve güvenli bir yemek deneyimi sunmanın yanı sıra işletmelere de çeşitli avantajlar sağlar

DAHA FAZLASI...

Almus Drone Çekimi

Almus Şehr-i Sefa tatil köyü için drone çekimi yaptık. Çekimi izlemek için butona tıklayın

Gece Tokat Drone Çekimi

Tokat' GOP camisini ve ırmağını gece drone ile görüntüledik.

Otomobil Galerisi Çekimi

Galeri için araçlarına yerden ve havadan çektiğimiz görüntülerden oluşan bir reels videosu çektik.

İşletmenize KUHA dokunuşu

Hootsuite ve We Are Social tarafından yayınlanan “Dünya Çapında Dijital 2021” raporuna göre, dünya genelinde 4.2 milyar insan aktif sosyal medya kullanıcısıdır. Blue Corona, BrightLocal gibi kurumların araştırmalarına göre sosyal medya ve web sitesinin işletmeler üzerindeki etkileri hakkında aşağıdaki veriler verilebilir.

Web Sitesi Olmayan İşletmeyle İlgilenmeyeceklerini Söyleyenler
0 %
Sosyal Medyanın Aktif Kullanan İşletmelere Olumlu Etkisi
0 %
Yerel İşletmeleri Aramak İçin İnternet Kullanımı
0 %

Birlikte Büyüyelim

Potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için medyanın gücünü kullanmanıza yardım edelim. KUHA ile işletmenizin potansiyelini keşfedin.

KUHA dan önce
KUHA dan sonra

Dijitalleşmeye nereden başlayacağınızdan emin olmayabilirsiniz. Doğru adımlara hakim değilsiniz. Sosyal medyayı verimli kullanamıyor ve kurumsal kimliğinizi eksik hissediyorsunuz.

İşletmeniz olabileceği en iyi haliyle dijitalleşir ve sizi bekleyen potansiyel müşterilerinize doğru adımlarla ulaşırsınız. Kurumsal kimlik ve yapınız hak ettiğiniz şeklini alır rakiplerinize karşı avantajlar sağlarsınız.

  KUHA medya olarak işletmenizin tüm dijital sorunlarına çözüm olmak için buradayız. Kafanıza takılan herhangi bir soru için bize sosyal medya hesaplarımızdan ya da info@kuha.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

© 2023 Created by DAGS

Ana sayfa

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Galeri

İletişim

İletişim

538 620 02 99
info@kuha.com.tr
Yeşilırmak, Gaziosmanpaşa Blv. NO:70 Kat:2 Daire:4, 60000 Merkez/Tokat

 

Newsletter!

Subscribe And Get Discount

0 %
You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.
No, thank you I don't want to save
Sohbete başla
Nasıl Yardımcı olabiliriz?
KUHA
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?